Звіти

Баланс (форма 1) Державної служби геології та надр України на 01 січня 2018 року

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за 2017 р.(2404010)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за 2017 р.(2404020)

Звіт про фінансові результати за 2017 рік

Звіт про рух грошових коштів за 2017 рік

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1д, № 4-1м), за 2017 р. 

 
Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. Державне підприємство "Бурштин України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДНВП "Геоінформ України"  

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДГП "Геолекспертиза"

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДКЗ України

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДРГП "Донецькгеологія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. КП "Кіровгеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. Публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Надра України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. КП "Південукргеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ПричорноморДРГП 

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. Східне державне регіональне геологічне підприємство

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДП "Українська геологічна компанія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДГП "Укргеофізика"

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. УКРДГРІ 

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДО "Донецька ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДО "Західна ТІДГК" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДО "Південна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДО "Північно-Східна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом); Звіт про власний капітал за 2017 р. ДО "Центральна ТІДГК"

 

 

Звіт про виконання річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби геології та надр України за 2017 рік

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. Державне підприємство "Бурштин України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДНВП "Геоінформ України"  

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДГП "Геолекспертиза"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДКЗ України

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДРГП "Донецькгеологія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. КП "Кіровгеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. Публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Надра України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. КП "Південукргеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ПричорноморДРГП 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р.. Східне державне регіональне геологічне підприємство

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДП "Українська геологічна компанія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДГП "Укргеофізика"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. УКРДГРІ 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДО "Донецька ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДО "Західна ТІДГК" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДО "Південна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДО "Північно-Східна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2017 р. ДО "Центральна ТІДГК"

 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. Державне підприємство "Бурштин України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДНВП "Геоінформ України"  

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДГП "Геолекспертиза"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДКЗ України

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДРГП "Донецькгеологія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. КП "Кіровгеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. Публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Надра України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. КП "Південукргеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ПричорноморДРГП 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р.. Східне державне регіональне геологічне підприємство

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДП "Українська геологічна компанія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДГП "Укргеофізика"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. УКРДГРІ 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДО "Донецька ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДО "Західна ТІДГК" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДО "Південна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДО "Північно-Східна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І півріччя 2017 р. ДО "Центральна ТІДГК"

 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. Державне підприємство "Бурштин України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДНВП "Геоінформ України"  

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДГП "Геолекспертиза"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДКЗ України

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДРГП "Донецькгеологія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. КП "Кіровгеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. Публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Надра України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. КП "Південукргеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ПричорноморДРГП 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р.. Східне державне регіональне геологічне підприємство

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДП "Українська геологічна компанія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДГП "Укргеофізика"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. УКРДГРІ 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДО "Донецька ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДО "Західна ТІДГК" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДО "Південна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДО "Північно-Східна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за І квартал 2017 р. ДО "Центральна ТІДГК"

 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. Державне підприємство "Бурштин України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДНВП "Геоінформ України"  

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДГП "Геолекспертиза"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДКЗ України

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДРГП "Донецькгеологія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. КП "Кіровгеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. Публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Надра України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. КП "Південукргеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ПричорноморДРГП 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. Східне державне регіональне геологічне підприємство

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДП "Українська геологічна компанія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДГП "Укргеофізика"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. УКРДГРІ 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДО "Донецька ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р.. ДО "Західна ТІДГК" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДО "Південна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДО "Північно-Східна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 31 грудня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 2016 р. ДО "Центральна ТІДГК"

 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. Державне підприємство "Бурштин України"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДНВП "Геоінформ України"  

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДГП "Геолекспертиза"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДКЗ України

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДРГП "Донецькгеологія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. КП "Кіровгеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "НАДРА УКРАЇНИ"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. КП "Південукргеологія"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ПричорноморДРГП 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. СХІДНЕ ДЕРЖАВНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ГЕОЛОГІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДП "Українська геологічна компанія" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДГП "Укргеофізика"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. УКРДГРІ 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДО "Донецька ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДО "Західна ТІДГК" 

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДО "Південна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р.  ДО "Північно-Східна ТІДГК"

Баланс (Звіт про фінансовий стан) на 30 вересня  2016 р. та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) за 9 місяців 2016 р. ДО "Центральна ТІДГК"

 

Баланс (форма 1) Державної служби геології та надр України на 01 жовтня 2017 року

Звіт про фінансові результати за ІІІ квартал 2017 р.

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за ІІІ квартал 2017 р.(2404010)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за ІІІ квартал 2017 р.(2404020)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1д, № 4-1м), за ІІІ квартал 2017 р. 

 

Баланс (форма 1) Державної служби геології та надр України на 01 липня 2017 року

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за ІІ квартал 2017 р.(2404010)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за ІІ квартал 2017 р.(2404020)
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1д, № 4-1м), за ІІ квартал 2017 р. 

Баланс (форма 1) Державної служби геології та надр України на 01 квітня 2017 року

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за І квартал 2017 р.(2404010)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за І квартал 2017 р.(2404020)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1д, № 4-1м), за І квартал 2017 р. 

Баланс (форма 1) Державної служби геології та надр України на 01 січня 2017 року

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за 2016 р.(2404010)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за 2016 р.(2404020)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1д, № 4-1м), за 2016 р 

Баланс (форма № 1) Державної служби геології та надр України станом на 01 жовтня 2016 року

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за ІІІ квартал 2016 р.(2404010)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за ІІІ квартал 2016 р.(2404020)

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма № 4-1д, № 4-1м), за ІІІ квартал 2016 року 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 184-р "Про затвердження плану дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік"

Інформація з виконання Плану дій Кабінету Міністрів України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України  від 16.03.2016 № 184

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за І квартал 2016 р.(2404020)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за І квартал 2016 р.(2404010)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за 2015 р.(2404020)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за 2015 р.(2404010)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за ІІІ квартал 2015 р.(2404020)

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д, № 2м) за ІІІ квартал 2015 р.(2404010)

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 № 213-р "Про затвердження плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку "Україна-2020” у 2015 році"

Інформація щодо виконання Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» у 2015 році 

Звіт про результати державного геологічного контролю за геологічним вивченням надр та раціональним і ефективним використанням надр у 2016 році

Звіт про результати державного геологічного контролю у 2015 році

Звіт про результати державного геологічного контролю у 2014 році

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за 2015 рік

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду за 2015 рік

Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги за 2015 рік

Звіт про результати виконання річного плану роботи Державної служби геології та надр України за 2017 рік

Звіт про результати виконання річного плану роботи Державної служби геології та надр України за 2016 рік

Звіт про результати виконання річного плану роботи Державної служби геології та надр України за 2015 рік

Звіт про результати виконання річного плану роботи Державної служби геології та надр України за 2014 рік

Звіт про результати виконання річного плану роботи Державної служби геології та надр України за 2013 рік

Закон України "Про Державний бюджет України на 2014 рік"

Закон України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" 

Закон України "Про Державний бюджет України на 2012 рік"  

Інформація про обсяги бюджетних призначень Державної служби геології та надр України, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" 

Звіт про хід та результати виконання у 2013 році Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року