Контакти структурних підрозділів

Телефонний довідник

Державної служби геології та надр України

 Посада

ПІБ

Номер телефону

Номер кімнати

Т.в.о. Голови

КИРИЛЮК Олег Васильович

536-13-17

ф.456-71-45

407

Перший заступник Голови

ФОЩІЙ Микола Васильович

536-13-17

406

Заступник Голови

 

 

 

Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

Головний спеціаліст з внутрішнього аудиту

ЗАСІМОВА Валентина Олексіївна 

536-13-31

412

Головний спеціаліст з режимно-секретної роботи

Головний спеціаліст з режимно-секретної роботи

КЛИМЧУК Оксана Іванівна

 

 

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

ТОМІЛЕНКО Андрій Вікторович

536-13-31

412

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи

ЄФІМЕНКО Мирослава Миколаївна

536-13-32

301

ДЕПАРТАМЕНТ ГЕОЛОГІЇ

Директор департаменту

 

 

 

Відділ гідрогеології та екогеології

Заступник директора департаменту – начальник відділу

СЛІПКО Сергій Олексійович

536-13-27

222

Головний спеціаліст

КИРИЧЕНКО Оксана Петрівна

536-13-30

221

Головний спеціаліст

ТКАЧЕНКО Наталія Миколаївна

536-13-30

221

Головний спеціаліст

ШАПКА Лариса Вікторівна

456-50-11

209

Відділ геологічних і геофізичних досліджень та нафти і газу

Начальник відділу

КИЗИМА Тетяна Віталіївна

456-60-56

416

Головний спеціаліст

НЕПАПИШЕВ Володимир Олександрович

536-13-24

216

Головний спеціаліст

ЦАРУК Олена Віталіївна 

456-50-11

215

Головний спеціаліст

 

 

 

Відділ наукового супроводу геологорозвідувальних робіт

Начальник відділу

ЗАРІТОВСЬКА Наталія Вікторівна

536-13-30

221

Головний спеціаліст

АРХИПЕНКО Олена Петрівна  

456-13-76

209

Головний спеціаліст

МАЙСТЕР Валентин Іванович

536-13-24

216

Головний спеціаліст

ПІЧЕВСЬКИЙ Олександр Миколайович

456-50-35

217

Відділ рудних та нерудних корисних копалин

Начальник відділу

ФЛОРЕ Наталія Василівна

456-50-35

217

Головний спеціаліст

ЖЕЛЕЗНЯК Ірина Іванівна

456-50-11

215

Головний спеціаліст

АНДРІЄЦЬ Тетяна Вікторівна

456-50-11

209

Головний спеціаліст

ЧИЖЕНКО Вікторія Валеріївна

456-50-11

209

ДЕПАРТАМЕНТ ДОЗВІЛЬНОЇ ТА МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Директор департаменту

 

456-60-85

405

Відділ з надання надр у користування

Заступник директора департаменту – начальник відділу

ТИМОШЕНКО Ігор Васильович

456-71-38

421

Головний спеціаліст

МАКАРЕНКО Інна Валеріївна

456-71-38

421

Головний спеціаліст

ШЕВЧЕНКО Оксана Григорівна

456-50-61

416

Головний спеціаліст

СУТКО Лідія Яківна

536-13-20

415

Відділ аукціонної діяльності

Начальник відділу

ТКАЧУК Олександр Іванович

 

 

Головний спеціаліст

БОРИСЕНКО Дмитро Миколайович

536-13-20

415

Головний спеціаліст

ЧУЯН Борис Володимирович

456-64-39

417

Головний спеціаліст

ПАВКА Олена Іванівна

456-60-56

416

Відділ регуляторної політики та взаємодії з правоохоронними органами

Начальник відділу

ВАСЮКОВА Марина Василівна

 

 

Головний спеціаліст

БІРЮКОВ Олег Іванович

536-13-19

214

Головний спеціаліст

УШАКОВА Марина Станіславівна

456-64-39

417

Головний спеціаліст

ТАЛЬКО Володимир Володимирович

456-71-38

421

Відділ міжнародного співробітництва

Начальник відділу

КАМАСА Михайло Юрійович

 

413

Головний спеціаліст

ЗЕМСЬКА Світлана Анатоліївна

456-50-61

416

Головний спеціаліст

РІЗНИК Олена Вікторівна

536-13-20

415

Головний спеціаліст

 

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОГО ГЕОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ

Директор департаменту

ГОНЧАРЕНКО Вадим Вікторович

501-93-28

210

Заступник директора департаменту

 

 

 

Відділ контролю за геологічним вивченням та використанням надр

Заступник директора департаменту - начальник відділу

БУРЛУЦЬКИЙ Микола Семенович

536-13-19

213

Головний спеціаліст

ЧУБАРЬ Віталій Віталійович

536-13-22

220

Головний спеціаліст

ПАВЛЕНКО Сергій Георгійович

536-13-19

214

Головний спеціаліст

ЛАВРІНОК Майя Олексіївна

536-13-29

211

Головний спеціаліст

Якуніна Наталія Миколаївна

536-13-22

220

Центральний міжрегіональний відділ

Начальник відділу

ОВЧАРОВ Геннадій В’ячеславович

096 931 53 68

 

Заступник начальника відділу

МІЩЕНКО Роман Володимирович

 

 

Головний спеціаліст

ГОРБАТЮК Ірина Іванівна

 

 

Головний спеціаліст

СЛОТЕЦЬКИЙ Валерій Віталійович

 

 

Провідний спеціаліст

 КУШЕЄВ Олексій Вадимович

 

 

Східний міжрегіональний відділ

Начальник відділу

МАРЧЕНКО Ірина Валентинівна

0504715635

 

Головний спеціаліст

ГРИГОРАШ Андрій Георгійович 

456-60-55

212

Головний спеціаліст

БЕРЕЖНА Олена Анатоліївна

536-13-23

211

Головний спеціаліст

ДЬОМКА Павло Павлович

(062) 744-06-79

 

Головний спеціаліст

 

 

 

Південний міжрегіональний відділ

Начальник відділу

МАЗНИЦЯ Олександр Миколайович

067 451-20-93

 

Заступник начальника відділу

НАДТОЧІЙ В’ячеслав Олегович 

 

 

Головний спеціаліст

СТРІЛЕЦЬ Ірина Іванівна

 

 

Головний спеціаліст

САЗОНОВА Ольга Валентинівна

536-13-23

211

Головний спеціаліст

АБРАМОВ Денис Олександрович

 

 

Північний міжрегіональний відділ

Начальник відділу

КОЛЯДА Юрій Вікторович

 

 

Головний спеціаліст

ЗЛОЧЕВСЬКА Валентина Єфремівна

(0532) 59-30-25 

 

Головний спеціаліст

ЛЯШЕНКО Оксана Василівна

 

 

Головний спеціаліст

 

 

 

Азово-Чорноморський міжрегіональний відділ

Начальник відділу

ГАШКО Євген Вікторович

0508422241

 

Головний спеціаліст

ДРОЖЕНКО Олександр Семенович

0982760781

 

Головний спеціаліст

ЛОСЄВ Ігор Олександрович

048 703-61-67 

 

Провідний спеціаліст

ПОПОВ Сергій Васильович

 

 

Західний міжрегіональний відділ

Начальник відділу

ЧЕЛЯДИН Роман Володимирович

0506775500

 

Заступник начальника відділу

ПОЛІЩУК  Надія Володимирівна

(032) 235-77-11

 

Головний спеціаліст

ЯНІВ Руслан Петрович

 

 

Головний спеціаліст

ГАВРИЛКО Іван Володимирович

 

 

Провідний спеціаліст

ГНЄВУШ Олександр Сергійович

 

 

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ ТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Начальник управління – головний бухгалтер

 КОНОВАЛЕНКО Людмила Іванівна

 456-41-32

 420

Планово-економічний відділ

Заступник начальника управління – начальник відділу

БОНДАР Наталія Олександрівна

456-43-19

418

Заступник начальника відділу

ГАВРИЛЮК Тетяна Анатоліївна

536-13-21

418

Головний спеціаліст

БОНДАРЕНКО Наталія Іванівна

456-43-19

418

Головний спеціаліст

МАКІТРЕНКО Наталія Олександрівна

456-43-19

418

Головний спеціаліст

ЖЕЛІХІВСЬКА Ірина Олександрівна

456-33-65

423

Відділ оплати праці та бухгалтерського обліку

Заступник начальника управління – начальник відділу

 

 

 

Заступник начальника відділу

РИБАЛЬЧЕНКО Тетяна Вікторівна

456-33-38

419

Головний спеціаліст

МАКІТРЕНКО Альона Олександрівна

456-33-38

419

Головний спеціаліст

СОКОЛЕНКО Каріна Олександрівна

536-13-16

422

Головний спеціаліст

 

 

 

Відділ матеріально-технічного забезпечення та управління майном

Начальник відділу

 

456-33-65

423

Головний спеціаліст

СНІСАРЕНКО Анастасія Станіславівна

456-33-65

423

Головний спеціаліст

 

 

 

Провідний інженер

ОЛІЙНИК Віталій Володимирович

 

 

ЮРИДИЧНЕ УПРАВЛІННЯ

Начальник управління

БРАІЛОВСЬКА Крістіна Едуардівна

536-13-28

404

Відділ правової роботи

Заступник начальника управління - начальник відділу

ЦИГАНЕНКО Олена Миколаївна

 

 

Головний спеціаліст

АНДРІЇВ Юрій Васильович

456-71-55

416

Головний спеціаліст

ДОВЖЕНКО Віта Аналотіївна

456-71-55

411

Головний спеціаліст

 

 

 

Відділ нормотворчої діяльності та з питань адаптації європейського законодавства

Начальник відділу

 

 

 

Головний спеціаліст

ПЕТРЕНКО Юлія Ігорівна

456-71-55

416

Головний спеціаліст

КОРОЛЬ Анна Григорівна

456-71-55

416

Головний спеціаліст

ЛИТВИНОВА Тетяна Григорівна

456-71-55

416

Відділ представництва інтересів Держгеонадр в судових органах

Начальник відділу

 

456-71-55

416

Заступник начальника відділу

 

 

 

Головний спеціаліст

ШАПОВАЛ Світлана Андріївна

456-33-65

423

Головний спеціаліст

ГЕРА Генадій Генадійович

456-33-65

423

Головний спеціаліст

КОБИЛЕЦЬКИЙ Олег Ігорович

456-33-65

423

Головний спеціаліст

 

 

 

ВІДДІЛ ДОКУМЕНТООБІГУ ТА КОНТРОЛЮ

Начальник відділу

 

536-13-18

325

Головний спеціаліст

СНІЖОК Ірина Євгенівна

536-13-18

325

Головний спеціаліст

 

 

 

Провідний документознавець

ДОНЕЦЬ Лідія Георгіївна

536-13-18

325

Провідний документознавець

ЗАЛІЗНА Олена Петрівна

536-13-18

325

ВІДДІЛ З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Начальник відділу

ГОЛЯКА Тетяна Іванівна

456-34-76

325

Головний спеціаліст

ГУДЗЬ Майя Михайлівна

456-34-76

325

Головний спеціаліст

ЯРОШЕНКО Оксана Петрівна

456-34-76

325

Головний спеціаліст

 

Головний спеціаліст

 

 

 

СЕКТОР ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА КОМУНІКАЦІЙ

Завідувач сектору

МОРГУН Людмила Олексіївна

456-23-57

302

Головний спеціаліст

ПОДКОПАЄВА Анна Володимирівна

536-13-18

325

Головний спеціаліст

КОЗИР Людмила Валеріївна

456-23-57

302