Держгеонадра запрошують до співпраці ЗМІ для висвітлення проведення 21 грудня 2017 року ІІ аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

Шановні представники засобів масової інформації! Запрошуємо вас взяти участь у висвітленні проведення ІІ аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, який відбудеться 21 грудня 2017 року об 11:00 в актовому залі Державної служби геології та надр України за адресою: вул. Антона Цедіка, 16, Київ, 03057.
Акредитація представників ЗМІ проводиться до 19 грудня 2017 року.  
Заявки на акредитацію подаються на поштову адресу Держгеонадр: вул. Антона Цедіка, 16, Київ, 03057 або факсимільним зв’язком за номером (044) 456-23-57 на офіційному бланку ЗМІ за підписом керівника редакції. 
У   заявці на акредитацію вказуються:
- повна назва ЗМІ, поштова та електронна адреси редакції, номери телефонів і факсів редакції,
- прізвище, ім’я, по батькові працівників засобу масової інформації, делегованих для участі у заході, та їхня належність до творчих або технічних працівників (журналіст, оператор, фотокореспондент).
До участі у заході може бути допущено не більше трьох представників від одного ЗМІ, оскільки місце проведення заходу не дозволяє розмістити велику кількість осіб.
Акредитовані особи, які будуть  присутні 21.12.2017 на ІІ аукціоні з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, повинні:
- прибути на захід заздалегідь не пізніше ніж за 15 хвилин до початку аукціону (у разі запізнення Держгеонадра залишають за собою право відмовити в доступі до зали),
- дотримуватися загальних правил поведінки, норм професійної етики та моральних засад суспільства,
- не порушувати права інших осіб, 
- не заважати проведенню заходу.
Акредитація ЗМІ для висвітлення ІІ аукціону 2017 року з продажу спеціальних дозволів на користування надрами є обов’язковою.