В Держгеонадрах відбулось засідання колегії

Сьогодні, 16 листопада 2017 року, в Державній службі геології та надр України відбулось чергове засідання колегії під головуванням т.в.о. Голови Держгеонадр Олега Кирилюка.

Учасники заходу розглянули основні результати геологорозвідувальних робіт за 9 місяців 2017 року та обговорили перспективи геологічної галузі на 2018 рік. 

Заслухали інформацію про сучасний стан та проблеми моніторингу екзогенних геологічних процесів в складі інженерно-геологічних робіт. 

Окрему увагу приділили питанням запобігання та протидії корупції в системі Державної служби геології та надр України.

Т.в.о. Голови Державної служби геології та надр України Кирилюк О.В. зазначив, що пріоритетним напрямом діяльності Держгеонадр є розвиток мінерально-сировинної бази України. Але, внаслідок обмеженого державного фінансування геолого-розвідувальних робіт з 2011 року, склалась складна ситуація з виконанням завдань передбачених Загальнодержавною програмою розвитку МСБ України. Однак, Держгеонадра працюють над збільшенням фінансування ГРР.  

Очільник Служби Олег Кирилюк поінформував присутніх, що за останні 9 місяців Держгеонадра поповнили держбюджет на 1 млрд гривень.

- За 9 місяців поточного року Держгеонадра залучили до державного бюджету понад 1 млрд. гривень, що на 750 млн. грн більше від запланованого. Служба активно працює над внесенням змін до діючих нормативно-правових актів у сфері надрокористування, зокрема, Програми розвитку мінерально-сировинної бази України та Кодексу України про надра - наголосив Олег Кирилюк.

Заступник Міністра екології та природних ресурсів Вакараш В.М. також закцентував увагу на важливості нормотворчої роботи у сфері надрокористування та запевнив у підтримці з боку Мінприроди.

- Нам надзвичайно важливо змінити розуміння у суспільстві основних функцій Держгеонадр - наголосив Віктор Вакараш.

У заході взяли участь: заступник Міністра екології та природних ресурсів Вакараш В.М., координатор Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України Кладієв В.М., Голова ЦК профспілки працівників геології, геодезії та картографії України Бакулей І.Г., директор Інституту геологічних наук НАН України Гожик П.Ф.

Крім того, на засіданні були присутні керівники підприємств та організацій, що входять до сфери управління Держгеонадр.