Привітання т.в.о. Голови Держгеонадр України з професійним святом працівників геології, геодезії та картографії – Днем геолога

Шановні колеги!
Щиро вітаю працівників геології, геодезії та картографії із професійним святом – з прийдешнім Днем геолога!

Більше 20 років поспіль (починаючи з 1995 року) на державному рівні у першу неділю квітня почали відзначати професійне свято людей, які присвятили своє життя одній з найцікавіших та найромантичніших професій, людей які за покликом серця обрали шлях благородного служіння країні, людей які перебувають у нестримному пошуку нових відкриттів. 
Як ми знаємо, у всі часи розвідники надр відрізнялись високим професіоналізмом, глибокими знаннями, відданістю справі та вірі в успіх!
Дякую вам за гідну роботу та бажаю подальших успіхів у цій благородній справі! Зичу вам міцного здоров'я, миру та благополуччя!!!
Також, у переддень свята, особливо хочу привітати ветеранів галузі, за чиїми плечами колосальний досвід і заслужене визнання. 
Шановні ветерани, зроблені вами справи непідвладні часу та зміні поколінь.
 Щира вдячність вам, мужнім, неординарним людям, за відкриті скарби землі, за глибокі знання і професійність, за приклад цілеспрямованості і відданості справі.
Високо цінуючи ваш внесок у розбудову нашої держави, бажаю вам доброго здоров’я, щастя, благополуччя!
Потрібність професії геолога перевірена часом, і хотілося б, щоб її престижність зростала з кожним роком, а наша держава ставала все сильнішою та заможнішою. 
Нехай у кожній родині панує добро і достаток, збуваються всі мрії та бажання!

Т.в.о. Голови Державної служби геології та надр України                                   Олег Кирилюк