Олег Кирилюк взяв участь в конференції̈ «Прозорість для довіри. Як зробити енергетику доступною».

Сьогодні,  07 листопада т.в.о. Голови Держгеонадр Олег Кирилюк взяв участь в конференції̈ «Прозорість для довіри. Як зробити енергетику доступною».  На сесії очільник Служби виступив на тему «Як відкриті дані, електронні реєстри можуть допомогти Уряду залучити інвесторів?», зокрема, мова йшлася про можливості створення data room – доступу до вторинної̈ геологічної̈ інформації̈. 

- Прозорість користування надрами - це широкий спектр заходів від надання надр в користування на прозорих конкурсах, до ефективності та раціонального використання надр суб’єктами господарювання. Адже це не лише регулятори повинні поводитись прозоро, а й надрокористувачі теж повинні бути зацікавлені у максимально відкритій співпраці з держорганом. - наголосив Олег Кирилюк т.в.о. Голови Державної служби геології та надр України.
Метою нинішнього заходу було обговорення нових інструментів для покращення управління енергетичним сектором, збільшення його прозорості і доступності інформації для учасників ринку і споживачів. 

Дана конференція об’єднала представників органів влади, бізнесу, експертної̈ спільноти та міжнародних організацій̆ для обговорення важливих аспектів прозорості та доступу до інформації̈ в енергетичній̆ сфері, а також їх подальшого запровадження в секторах державного управління енергетичним сектором, регулювання енергетикою, комунікації̈ Уряду зі споживачами, звітуванню компаній̆ перед споживачами та урядом. 

Участь приймали: представники Агентства США з міжнародного розвитку, Ради європейських регуляторів у сфері енергетики, британського енергетичного регулятора Управління газових та електроенергетичних ринків (OFGEM); Світового банку; Директорату з енергетики Євростату; Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; Міністерства енергетики та вугільної̈ промисловості України; Міністерства екології̈ та природних ресурсів України; Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг; Державного агентства з питань електронного урядування України; Офісу ефективного регулювання; НЕК «Укренерго».