Держгеонадра ініціювала зустріч з представниками профспілки «Укрнафти»

17 травня                                                                                          Інформаційне повідомлення

 

 

Державна служба геології та надр України ініціювала зустріч із представниками об’єднаної профспілкової організації ПАТ «Укрнафта». Служба проконсультувала представників профспілки щодо можливих конструктивних дій з боку керівництва компанії задля вирішення проблеми щодо зупинення дії спецдозволів. В Держгеонадрах наголосили, що готові докласти максимальних зусиль задля стабілізації ситуації, що склалась на «Укрнафті», але виключно в рамках законодавства.

 

«Держгеонадра неодноразово пропонувала «Укрнафті» діалог задля вирішення ситуації зі спецдозволами. Сьогодні вперше за довгий період на цю пропозицію відгукнулись представники профспілки. Служба готова докласти максимум зусиль для вирішення проблеми щодо зупинення дії спецдозволів. Але водночас з цим ми наголошуємо, що Держгеонадра підійшла виважено до цього рішення, приймаючи до уваги великий розмір боргу перед державним бюджетом України. Сподіваємось, що наші аргументи почують і наша зустріч із профспілкою «Укрнафти» стане початком конструктивного діалогу», – каже керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

17.05.2017