Держгеонадра долучилась до Всесвітнього дня вишиванки

 

Державна служба геології та надр України долучилася до міжнародної акції «Всесвітній день вишиванки». Сьогодні колектив Служби прийшли на роботу у вишиванках і в одязі із етнічними малюнками. Нагадаємо, це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Щороку День вишиванки відзначають у третій четвер травня.

Сьогодні, 18 травня, в честь Всесвітнього дня вишиванки працівники Держгеонадр одягли на роботу національний одяг.

«День вишиванки – важливе свято, це своєрідний день об’єднання. Зараз, як ніколи, Україна цього потребує. І не дивлячись на те, що традиція ще молода, вона дуже швидко увійшла в наше життя. Це знаково, що сьогодні зранку кожен українець, від малечі до головних менеджерів країни, одягнули наш національний одяг. Таким чином ми виказуємо повагу до своєї історії та культури, і водночас показуємо світу свою самобутність», – каже керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

Зазначимо, Всесвітній день вишиванки запроваджено в 2006 році за студентською ініціативою. Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім як одягнення вишиванки. 

18.05.2017